PROJEleriniz yarım kalmasın ;

BAYLIFE, müşterilerine  sunduğu  finansal danışmanlık hizmeti  ile değer yaratan,yenilikçi ve sonucu değiştiren,  mükemmel bir müşteri deneyimi yaratır. Beş yıla yakın deneyimi, dinamik, yetenekli genç bir ekibi ve hiçbir şirkette olmayan büyük datası, insan ve bilgi en büyük kaynağıdır.  Bu kaynak ve yetkinliğimizle Şirketlerinfinansal problemlerinin  çözümü  için  sadece öneri  değil birlikte ve sıkı çalışarak çözüm üretir. Baylife, farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok şirkete aşağıdaki finansal danışmanlık hizmetlerini vermektedir.


baylıfe FİNANSAL DANIŞMANLIK 

her zaman yanınızda,

Dünya'daki finansal değişiklikleri an ve an takip ederek sizleri ve kendi bünyemizin bu değişikliklerden etkilenmeden ekonomik gücümüzü geliştirip elde ettiğimiz başarıları koruyup üzerine verimli başarılar eklemek hedef noktamız.

Hakkımızda

Baylife, müşteri memnuniyetine odaklı, ana prensibi yüksek kaliteli danışmanlık sağlamak olan bir Kurumsal Finans Danışmanlık firmasıdır. Başta; İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere çeşitli illerde farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerine profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

​Baylife olarak sizlere sunduğumuz derin endüstri bilgimiz ile, başta; İnşaat, Tekstil, Demir-Çelik,Gıda-İçecek ve Enerji olmak üzere 20 farklı sektörde yatırımlarınızı stratejik olarak değerlendiriyor ve finansal süreçlerinizin yönetimi ile şirketlerinizin büyümesini ve finansal varlıkların nasıl korunması gerektiğine dair öncelikler hakkında danışmanlık veriyoruz.

Bizi farklı kılan; yarattığımız katma değer ile müşterilerimizle aramızda güçlü bağlar kuruyor olmamız ve bu kurduğumuz değerli bağı sadakat ve güvene dayandırmamızdır.

​Derin sektörel bilgiye sahip güçlü ekibimiz ve hem küresel hem de yerel ağımız sayesinde müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabası ile katma değer yaratıyoruz. Sizlerle birlikte çalışarak yaratıcı çözümler üretiyor ve bu şekilde rakiplerinizden ayrışmanızı sağlayan şeffaf, özgün ve bütünlük içinde sürdürülebilir büyüme sağlıyoruz.ŞİRKET DANIŞMANLIĞI

Rekabet gücünüzü arttıran profesyonel çözümler.
Bir tık uzağınızdayız.


ŞİRKET DANIŞMANLIĞI

Ar-Ge merkezi kurulumu ve danışmanlık çözümleri.
Bir tık uzağınızdayız.

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Formunuz iletilmiştir. Teşekkür ederiz.
Submit

İLETİŞİM

Bize Ulaşmak ve Bilgi Almak İçin

HARİTADA AÇ

İLETİŞİM

Bize Ulaşmak ve Bilgi Almak İçin
ACIBADEM MAHALLESİ ÇEÇEN SK. AKASYA AVM Apt. NO: 25/426- ÜSKÜDAR/İSTANBUL
Türkiye

02167061939
02167061939